O šoli
Cilji in naloge
Zgodovina
Vzgojno-izobraževalni programi
Organizacija
Katalog informacij javnega značaja
Veljavni predpisi
Pomembni dokumenti
Organigram
Šolski sklad
Donacije
Šolska notna knjižnica
Varstvo osebnih podatkov (GDPR)
Zaščita prijavitelja
Izjava o dostopnosti
Politika zasebnosti
Vpis
Sprejemni preizkus
Vpis v program Predšolska glasbena vzgoja in Glasbena pripravnica
Prispevek staršev za materialne stroške osnovnega glasbenega izobraževanja
Izpis
Predstavitev inštrumentov
Dan odprtih vrat
Nagradna igra "Nariši glasbilo"
Pouk
Govorilne ure
Pedagogi
Šolski koledar
Pravila in dolžnosti učencev
Glasbeni bonton
Orkestri, otroški pevski zbor
Godalni orkester
Mlajši godalni orekster
Kitarski orkester
Harmonikarski orkester
Pihalni orkester
Otroški pevski zbor
Orffov orkester
Ocenjevanje znanja
Privatni izpiti
Roki za opravljanje izpitov
Tekmovanja
2023/2024
18. mednarodno tekmovanje ARS NOVA, Trst, 5. - 10. 12. 2023
20. medšolsko tekmovanje kitaristov, 7. 2. 2024, GŠ Ljubljana Moste - Polje
53. državno tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije - TEMSIG 2024 (4. - 22. 3. 2024)
4. soboški festival, Murska Sobota, 12. 3. 2024
Mednarodno klavirsko tekmovanje "Wiener Klassik", Dunaj, februar 2024
10. mednarodno citrarsko tekmovanje, 22. - 24. 3. 2024, München (NEM)
Dnevi kitare Krško 2024, 13. -14. 4. 2024
5. mednarodno tekmovanje CELEIA 2024, 17. 4. 2024, GŠ Celje
12. tekmovanje mladinskih godb, Velenje, 20. 4. 2024
4. mednarodno tekmovanje "Musica Goritiensis 2024", Gorizia (IT), 23. - 28. 4. 2024
27. mednarodno tekmovanje
2022/2023
Mednarodno glasbeno tekmovanje "Classic pure Vienna", Dunaj, 7. 11. 2022
6. tekmovanje „Leon Pfeifer” za mlade slovenske violiniste do 15 let, KGB Ljubljana, 25. 11. 2022
5. mednarodno tekmovanje EMONA 2023, KGB Ljubljana, 16. 1. 2023
19. medšolsko kitarsko tekmovanje GŠ Franca Šturma in GŠ Ljubljana Moste - Polje, 18. 1. 2023
4. mednarodno tekmovanje harfistov
52. tekmovanje mladih glasbenikov Slovenije, TEMSIG 2023, marec 2023
3. soboški festival, petje, Murska Sobota, 29. 3. 2023
3. mednarodno tekmovanje "Musica Goritiensis", april 2023
6. mednarodno tekmovanje Društva harfistov Slovenije, GŠ Velenje, 31. 3. - 1. 4. 2023
Dnevi kitare Krško 2023, 1. 4. 2023
VII. IMMCC Maribor 2023, 14. 4. 2023
4. mednarodno tekmovanje CELEIA 2023, 17. - 18. 4. 2023
2. slovensko tekmovanje
10. mednarodno tekmovanje glasbenikov
20. mednarodno tekmovanje kitaristov "Enrico Mercatali", Gorizia (IT), 19. in 20. 5. 2023
3. mednarodno glasbeno tekmovanje BOLERO, Muta, maj-junij 2023
Mednarodno koroško klavirsko tekmovanje KKT 2023, Radlje ob Dravi, 26. 5. 2023
2021/2022
17. mednarodno tekmovanje ARS NOVA, 19. 6. 2022 - 3. 7. 2022, Trst (ITA)
Mednarodno tekmovanje "Tartini 2022", junij 2022, Piran
2. mednarodno online pianistično tekmovanje "Sergej Rahmaninov", maj 2022, Sarajevo, BiH
18. šolsko tekmovanje kitaristov GŠ Ljubljana Moste - Polje in 37. šolsko tekmovanje kitaristov GŠ Franca Šturma, 1. 6. 2022
19. mednarodno tekmovanje kitaristov "Enrico Mercatali prize", maj 2022, Gorizia
9. mednarodno tekmovanje pianistov Smederevo, maj 2022, Smederevo
34. mednarodno glasbeno tekmovanje Grand Prize Virtuoso, Slazburg, maj 2022
10. mednarodno tekmovanje Citta di Palmanova, maj 2022
15. mednarodno tekmovanje mladih umetnikov "Daleki Akordi", 2. - 4. 5. 2022, Split
2. mednarodno tekmovanje "Musica Goritiensis", 21. - 25. 4. 2022, Gorizia, Italija
1. slovensko tekmovanje mladih violinistov in violončelistov, april 2022, Ljubljana
Ortobello mednarodno klavirsko tekmovanje online 2022, Italija, april 2022
3. mednarodno tekmovanje CELEIA 2022, 7.-12.4.2022
14. mednarodno tekmovanje
Dnevi kitare Krško 2022
51. državno tekmovanje mladih glasbenikov Temsig 2022, 7. - 22. 3. 2022
9. mednarodno citrarsko tekmovanje, 25. - 27. 2. 2022, München, Nemčija
Music competition online MCO 2021, september 2021, Vanves Francija
TEMSIG
USPEHI naših nekdanjih učencev
Kontakt
O šoli
Pouk
Tekmovanja
Kontakt
Vpis
Domov
Nastopi
Nastop razreda Lagudin P.
Nastop razreda Lagudin…
Nastop razreda Lagudin P.
, 27.05.2024 ob 18:30
Točke
Skladatelj in skladba
Nastopajoči
Mentor
Spremljava
Trajanje
L. Kupper: Enkrat je bil en škrat
Ažbe Gorjup, kitara, 1. razred
Peter Lagudin, prof.
1' 30''
F. Schubert: Ave Maria
Vincent Youmans: Tea For Two
Maj Erčulj, komorna igra - kitara
Peter Lagudin, prof.
Peter Lagudin, prof.
5' 15''
J. Šegula: Pesem deževnih kapljic
Zahi Khan, kitara, 4. razred
Peter Lagudin, prof.
1' 30''
Slovenska: Čuk se je oženil
Mark Cerar, kitara, 1. razred
Peter Lagudin, prof.
1' 30''
J. Bitenc: Uspavanka
Slovenska: Rasla je jelka
Tim Klemenčič, kitara, 1. razred
Peter Lagudin, prof.
1' 50''
NN 16.stol.: Greensleeves
Zala Pirc, kitara, 3. razred
Peter Lagudin, prof.
2'
J. K. Mertz: Adagio
Anja Podgornik, kitara, 3. razred
Peter Lagudin, prof.
2'
M. Pelican: Leteča preproga
Lev Rojšek, kitara, 3. razred
Peter Lagudin, prof.
2'
P. Guillem: Pesem o ničemer
Adam Vozlič, kitara, 3. razred
Peter Lagudin, prof.
1'
F: Hunter: Téma v C duru
Matevž Žagar, kitara, 2. razred
Peter Lagudin, prof.
1' 30''
Katarina Klemenc, kitara, 3. razred
Peter Lagudin, prof.
Mia Uran Maravić, kitara, 2. razred
Peter Lagudin, prof.
F. Ferandiere: Rondo
Tim Vezjak, kitara, 2. razred
Peter Lagudin, prof.
2'
Pino Kovač, kitara, 3. razred
Peter Lagudin, prof.
Skladatelj in skladba
Min
L. Kupper: Enkrat je bil en škrat
Nastopajoči:
Ažbe Gorjup, kitara, 1. razred
Mentor:
Peter Lagudin, prof.
Spremljava:
1' 30''
F. Schubert: Ave Maria
Vincent Youmans: Tea For Two
Nastopajoči:
Maj Erčulj, komorna igra - kitara
Mentor:
Peter Lagudin, prof.
Spremljava:
Peter Lagudin, prof.
5' 15''
J. Šegula: Pesem deževnih kapljic
Nastopajoči:
Zahi Khan, kitara, 4. razred
Mentor:
Peter Lagudin, prof.
Spremljava:
1' 30''
Slovenska: Čuk se je oženil
Nastopajoči:
Mark Cerar, kitara, 1. razred
Mentor:
Peter Lagudin, prof.
Spremljava:
1' 30''
J. Bitenc: Uspavanka
Slovenska: Rasla je jelka
Nastopajoči:
Tim Klemenčič, kitara, 1. razred
Mentor:
Peter Lagudin, prof.
Spremljava:
1' 50''
NN 16.stol.: Greensleeves
Nastopajoči:
Zala Pirc, kitara, 3. razred
Mentor:
Peter Lagudin, prof.
Spremljava:
2'
J. K. Mertz: Adagio
Nastopajoči:
Anja Podgornik, kitara, 3. razred
Mentor:
Peter Lagudin, prof.
Spremljava:
2'
M. Pelican: Leteča preproga
Nastopajoči:
Lev Rojšek, kitara, 3. razred
Mentor:
Peter Lagudin, prof.
Spremljava:
2'
P. Guillem: Pesem o ničemer
Nastopajoči:
Adam Vozlič, kitara, 3. razred
Mentor:
Peter Lagudin, prof.
Spremljava:
1'
F: Hunter: Téma v C duru
Nastopajoči:
Matevž Žagar, kitara, 2. razred
Mentor:
Peter Lagudin, prof.
Spremljava:
1' 30''
Nastopajoči:
Katarina Klemenc, kitara, 3. razred
Mentor:
Peter Lagudin, prof.
Spremljava:
Nastopajoči:
Mia Uran Maravić, kitara, 2. razred
Mentor:
Peter Lagudin, prof.
Spremljava:
F. Ferandiere: Rondo
Nastopajoči:
Tim Vezjak, kitara, 2. razred
Mentor:
Peter Lagudin, prof.
Spremljava:
2'
Nastopajoči:
Pino Kovač, kitara, 3. razred
Mentor:
Peter Lagudin, prof.
Spremljava:
Aktualne novice
9. 4. 2024
PREIZKUS GLABENIH SPOSOBNOSTI za šolsko leto 2024/2025
26. 6. 2023
Slavnostna koncerta in zaključek šolskega leta
21. 4. 2022
Himna šole Na krilih
Facebook